Tarmin


Innovaatilistel materjalidel, tehnoloogiatel, programmidel ja ideedel põhinev start-up'ide äriinkubaator
Uute toodete asjatundliku tootmise kujundamine
Müügisüsteemi juurutamine ja loomine

Analüüsime igat projekti ja hindame selle elluviimise võimalusi, alates selle tehnoloogilisest väljatöötamisest kuni asjatundliku tootmise rajamiseni.

Teenustest lähemalt EROne tootmise ICO

Viime läbi analüüsi ja anname põhimõttelise hinnangu toote perspektiivsuse ja nõudluse kohta toodete ja/või teenuste turul.

Teostame esialgse analoogide patendiotsingu ja teeme kindlaks toote patendikaitse võimalused ja perspektiivsuse.

Kasutades meie laialdasi võimalusi, kaasame erainvestoreid ja riskikapitali pakkuvaid fonde projektide finantseerimiseks.

Meie juristid nõustavad Teid juriidilise isiku loomise otstarbekuse osas projekti realiseerimiseks selleks sobivas jurisdiktsioonis ning juriidilisele isikule arveldusarve avamise võimaluste osas.

Meie spetsialistid annavad nõu Teie projekti finantseerimise võimalikkuse osas ICO läbiviimise teel.

Pakume abi litsentsi saamiseks tööks krüptovaluutadega.

Garanteerime eduka ICO läbiviimise ja nõustame, kuidas häälestada äriühingu tegevus projekti edaspidiseks realiseerimiseks.

Nõustame Teid õigusliku ekpertiisi küsimustes ja Teie projekti elluviimise osas kehtiva seaduandluse raames.

Pakume Teie projektile juriidilist tuge kõigil etappidel alates isikliku blockchain-ressursi loomisest kuni individuaalse krüptovaluuta väljalaskeni.

Soovitame ICO läbiviimisel tüüpilisi ja/või individuaalseid turunduslahendusi ning nende rakendamise viise.

Aitame kindlaks teha ja täita nõudmised individuaalse KYC protseduuri dokumendipaketi jaoks.

Saate spetsialistidelt põhjaliku ja ammendava konsultatsiooni Teie krüptovaluuta utilitaarsuse ja Howey testi läbimise osas.

Meie töö

Hetkel juhime me kuut start-up'i – need on kuus perspektiivikat projekti, mille keskmes on absoluutselt innovaatilised tooted – tänase päeva seisuga puuduvad neil maailmas analoogid.

Esimene projekt – see on uusima ja maailmas esimese omataolise aktiivse taimekaitsevahendi – elektromagneetilise resonaatori ER-1 või ERone – tootmise projekt. Kolme viimase aasta jooksul on meie tiim loonud, patenteerinud (patendikoopia lisatud), katsetanud ja rajanud elektromagneetilise resonaatori ERone laboratoorse (eksperimentaalse) tootmise (fotod lisatud). Käesolevaks hetkeks on toodetud ja edukalt katsetatud juba üle 1000 sellise toote. Maailmas esimese omataolise aktiivse taimekaitsevahendi ERone (electromagnetic resonator) elektromagneetilise resonaatori loomise, tootmise ja realiseerimise projekt ühendab endas eesrindlikud tehnoloogiad kolme teadusharu – füüsika, keemia ja bioloogia – teadmiste ja avastuste kokkupuutepunktis aktiivse keskkonnakaitse vallas.

Tootmiseks pakutav elektromagneetiline resonaator on loodud, valmistatud, patenteeritud ja edukalt katsetatud Euroopa Liidu (Eesti, Hispaania, Portugal) territooriumil, samuti SRÜ riikides (Ukraina ja Venemaa). Käesoleva hetke seisuga puuduvad taasloodud ERone elektromagneetilisel resonaatoril analoogid. Projekt kasutab täiel määral kehtiva EL programmi „Horisont 2020 – teadusuuringute ja innovatsiooni raamprogramm“ (Horizon 2020 – the EU Framework Programme for Research and Innovation) ideoloogiat, samuti vastab see täielikult olemasoleva ÜRO keskkonnaprogrammi UNEP (United Nations Environment Programme) nõuetele. Meie eesmärgiks antud projekti puhul on lõpuks luua oma väike ökoloogiliselt puhas tööstuslik ERone tootmine selleks osaliselt sisseostetavatest koostisosadest.Antud projekti valmidus ICO käivitamiseks on 2021. aasta septembris-oktoobris. [täpsemalt…]

Lisaks tahaksime tutvustada Teile meie uut toodet FP-1, mis on mõeldud otsustavaks võitluseks kahjuritega, kasutades selleks flikkerhelisignaali tekitamise ja levitamise efekti. Toote FP-1 peamiseks komponendiks on elektrooniline flikkermüra generaator, mis kujutab endast tehnikas laialdaselt tuntud seadeldist, mis on meie poolt teostatud kasutades erinevaid kaasaegsete elektroonikaseadmete plokke.

Antud toode FP-1 koosneb järgnevatest peaplokkidest: infosalvestusplokist, mis muundab laineinformatsiooni vajalikust toimeainest elektrisignaalideks; protsessorist, mis teostab seadme funktsioneerimise üldist juhtimist; analoog-digitaalsest muundurist ning kiirgajast. Toode FP-1 on kaugjuhitav bluetooth-ühenduse kaudu personaalarvuti või ükskõik millise muu seadeldise abil, kus on olemas internetiühendus. Üks selline toode on võimeline teenindama kuni ükssada puud. FP-1 töötab autonoomselt ja kasutab toiteks päikeseenergiat. [täpsemalt…]

Teine projekt – see on projekt inimese veresuhkru taseme kontaktivabaks määramiseks mõeldud glükomeetri tootmiseks ja realiseerimiseks; nimetatud projekt kannab praeguseks töönime „glükomeeter“ ja seda iseloomustab innovaatiline veresuhkru kontaktivaba määramise tehnoloogia, millel käesolevaks hetkeks puudub maailmas analoog ja mis on välja töötatud meie partnerite (teadlastest arstide) poolt; nimetatud projekti ja glükomeetrit ennast kui seadet arendatakse ja täiustatakse aktiivselt juba üle nelja aasta meie partnerite – teadlastest arstide rühma poolt ning katsetatakse edukalt teadusliku uurimise instituutides ja raviasutustes. Meie eesmärgiks antud projekti puhul on korraldada (koostöös meie partneritega) loodud glükomeetri väike ökoloogiliselt puhas tööstuslik tootmine selleks osaliselt sisseostetavatest koostisosadest. Antud projekti valmidus ICO käivitamiseks on 2022. aasta märtsis-aprillis.

Kolmas projekt – see on põhimõtteliselt uudse filtrivaba konstruktisooniga Dream Steam tolmuimeja valmistamise projekt. Nimetatud tolmuimeja on mõeldud purskkaevude, minibasseinide ja saunade pesemiseks, mille konstruktsioonis on kasutatud veemahuteid. See on meie oma projekt, mis on hetkel katse- ja näidiseksemplari loomise ja töökonstruktsiooni kui sellise patenteerimise staadiumis. Antud projekti töövalmidus ICO käivitamiseks on 2022. aasta veebruaris-märtsis.

Neljas projekt – kergekaalulise aiamööbli tootmise projekt, kõrgendatud kulumiskindlusega ja mitmekordselt suurendatud kasutuseaga originaalsete ja universaalsete konstruktisoonide tootmine. Selles projektis ei ole meil veel õnnestunud oma partneriga leida ühist seisukohta. Puudub veel ühine ja ühtne vaade selle projekti elluviimisele ja edendamisele; võimalik on ka selline sündmuste areng, et me lihtsalt võtame antud projekti maha edasisest läbivaatamisest.

Viies projekt – originaalse konstruktisooniga jõupikenduse Amigo-25 ja Amigo-40 valmistamise projekt. Tänu oma originaalsele konstruktioonile on need jõupikendused võimelsed liikuma nendega ühendatud jõuagregaatide järel vastavalt kuni 25 ja kuni 40 meetri kaugusele mööda maapinda ja ükskõik millist kõva pinnast. Hetkel on see projekt katse- ja näidiseksemplari valmistamise ning originaalse konstruktsiooni kui sellise patenteerimise staadiumis. Meie eesmärk antud projekti puhul on organiseerida väike ökoloogiliselt puhas tööstuslik tootmine selleks sisseostetavateks koostisosadest. Antud projekti töövalmidus ICO käivitamiseks on 2021. aasta detsembris — 2022. aasta jaanuaris.

Kuues projekt – hetkel on see projekt täieliku eksperthinnangu saamise ja olemasoleva informatsiooni digitaalse töötlemise staadiumis, pärast mida kajastatakse projekti meie kodulehel. Tegemist on suuremahulise ehitusprojektiga kaasaegse balneoloogilse (vesiravi) spaa-keskuse Balneario de Jafre loomiseks Hispaania (Kataloonia) territooriumil. Antud projekt põhineb ainulaadsel ravitoimega veeallikal, mis asub 30 km kaugusel Girona linnast (lennujaamast). Antud projekti töövalmidus ICO käivitamiseks on 2021. aasta detsembris — 2022. aasta jaanuaris.

Projektid

Seade ERone kuulub aktiivsete taimekaitsevahendite hulka ja on mõeldud taimede kaitsmiseks kõikvõimalike kahjurite eest tekitatava põhiresonantsi nähtuse toimel saadavate elektromagneetiliste lainete abil.
ERone konstruktsioon näeb ette selle kasutamist nii ilma täiteaineta (aktiivaineta) kui ka aktiivainega, mis asetatakse ERone geomeetrilisse keskpunkti (väike 10-12 ml mahuti) ja pärast seadme kokkupanemist ja enne selle paigaldamist taimele, suletakse see täiteainega mahuti hermeetiliselt. ERone töö ajal on välistatud aktiivaine vahetu kontakt veega, õhuga, pinnasega ja ümbritseva keskkonnaga.
Kogu ERone efektiivse töö perioodi jooksul aktiivaine ei aurustu, samuti ei muutu selle esialgne kvaliteediline ja kvantiteediline koostis ega selle konsistents.

Meie partnerid

Auditi ja raamatupidamisteenused
Notar
Sertifitseerimine Riia
Patendibüroo TURVAJA OOO
Finantsjärelevalve ja ICO
Edastamise ja logistikaettevõte
Tõlkebüroo
Kindlustusfirma
Pakkuja
Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoda
IFOAM orgaaniline rahvusvaheline
Graafika ja animatsioon
Trükitootmine
Konsulteerimine

Tagasisside / Ajakirjandus

«Elektromagneetiline resonaator ER-1 kui aktiivse taimede kaitsmise vahend»

Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoda (November 2018)

(täpsemalt...)

«Innovaatilise toote ER-1 aluseks on N. Tesla avastus»

VESTNIK - Eesti Kaubandus-Tööstuskoda (november 2018)

(täpsemalt...)

Tekkis küsimusi?

Kallid sõbrad!
Kui Teil tekib küsimusi, kirjutage meile! Vastame Teile heameelega!

Meist

TARMIN Eesti Trade Consultation OÜ loodi 2004. aastal ja alates 2006. aastast kuulub äriühing Rahvusvahelise Kaubandus- ja Tööstuskoja Eesti osakonna liikmete hulka. Nende aastatega oleme omandanud kõrge ärialase maine ja leidnud rohkelt tänulikke kliente, kellest suurem osa on juba saanud meie headeks sõpradeks.

Meie tiim

Severin Tarasov

Severin Tarasov

Omanik, Juhatuse esimees, Projekti initsiaator
  Ella Perepechina

  Ella Perepechina

  Omanik, Juhatuse liige
   Jelena Karžetskaja

   Jelena Karžetskaja

   Juhatuse liige, jurist
    Anna Lõhmus

    Anna Lõhmus

    Tõlk
     Marietta Harchenko

     Marietta Harchenko

     Võtmekliendihaldur
      Vadim Voronov

      Vadim Voronov

      IT-konsultant

       Kontaktid

       Kontaktinfo

       +372 56 158 751
       info@tarmin.ee
       Kopli 81, t.11-12
             Tallinn 11712
             Eesti

       Scroll to Top